Dead by Daylight - úvod Iron Maiden

Behaviour Interactive se spojilo s Iron Maiden

25. 2. 2024
Zdroj náhledu: Behaviour Interactive

Vývojářské studio Behaviour Interactive se nově spojilo s Brucem a ostatními ze skupiny Iron Maiden, aby oživili postavu Eddieho do nové kolekce outfitů pro Dead by Daylight

Eddie, známý také jako Eddie the Head, Edward the Head, Edward the Great nebo Evil Eddie, je maskot britské metalové skupiny Iron Maiden. Objevuje se na všech jejich přebalech alb. Podobu tohoto velkého a hubeného zombíka vytvořil Derek Riggs v kresbě u singlu „Running Free“. 

Pokud patříte mezi fanoušky metalu, neměly by vám tyto outfity rozhodně chybět ve vaší sbírce. Postava Eddieho se připojuje do titulu skrze outfity pro Doktora, Deathslingera, Oniho a Dredge. Outfity jsou použity z alb Powerslave (1984, Doktor), Somewhere in Time (1986, Deathslinger), The X Factor (1996) a Piece of Mind (1983, Dredge). Posledním outfitem se pyšní Oni, jenž je inspirovaný nejnovějším albem Senjutsu z roku 2021. 

Zdroj: Behaviour Interactive

Pokud hrajete za přeživší, nemusíte se bát, že budete ochuzeni. Pro všechny originální postavy z DBD si můžete zakoupit velmi vzácné tour tričko (připomínající Eddieho Killer Realm Tour). Díky nim si můžete užít spoustu zábavy. Navíc vývojáři přidali i malé překvapení k některým tričkům přeživších. K tomu se vyjádřili slovy: „necháme to na hráčích, aby si to našli.“ Takže vám popřejeme úspěšné hledání 😊. 

Zbývá už jen zmínit poslední překvapení ve formě klasické skladby od Iron Maiden – Fear of the Dark. Tuto skladbu si můžete poslechnout, kdykoliv má někdo v lobby některý z kosmetických doplňků. 

Tyto outfity vám zpříjemní čekání na nadcházející kapitolu, která dorazí 12. března. Ta ponese název All Things Wicked, v hra se v ní rozšíří o novou přeživší i nového zabijáka. 

Zdroj: bloody-disgusting.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.