Daniel Kaluuya

Black Panther: Wakanda Forever si připisuje další hereckou ztrátu

20. 7. 2022
Zdroj náhledu: Disney/Marvel

Když zemřel hlavní představitel Black Panthera Chadwick Boseman na rakovinu, hodně dlouho se přemýšlelo, jestli je ještě vůbec šance pokračování natočit. Nakonec to dopadlo, jak všichni víme, tak, že nástupcem slavného herce bude Letitia Wright (Shuri), která ale ventiluje názory, co se po většinu času neztotožňují s názory Marvel Studios či samotného Disneyho. Stále je však v hlavní roli a stále ponese vůli Black Panthera, nějakým způsobem.

Do druhého dílu ale nezasáhne známý a velice oblíbený herec Daniel Kaluuya, který ztvárnil jednoho těch „zrádných přátel“ Black Panthera W´Kabiho a zároveň i velitele stráže Wakandy. Víme, že skončil ve vězení, takže se tak nějak počítalo, že se ve filmu aspoň objeví. Bohužel neobjeví. Herec totiž natáčel film Nope, ve kterém má hlavní roli, což by se mu v případě Black Panthera rozhodně nepodařilo.

Nyní je už stoprocentně jisté, že se herec ani jeho postava v pokračování nebudou. Dokážou tak M´Baku, Okoye, Nakia, Ramonda, Everett a samozřejmě Shuri utáhnout celý film? Mají k tomu i nové posily. Potvrzen je příchod Ironheart (což je další afroamerická superhrdinka, která vystudovala i MIT a má obdobu Iron Manova obleku) a herec Tenoch Huerta, o jehož roli se zatím úplně neví. Co myslíte, bude film provar, nebo nečekaný sukces?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.