Dark Souls

Dark Souls bude rozšířen o dvě fantastické knihy, a to od fanouška

19. 7. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Není nic krásnějšího, než když fanoušci k něčemu přilnou natolik, že dají dohromady nějaký speciální počin, kterým nejenom že dají na odiv svou lásku k předloze, ale zároveň tím často potěší i ostatní. Svět Dark Souls tak čeká rozšíření od youtubera, který si říká Lokey. Ten se rozhodl příběhové dějiny slavné hry vydat sepsané ve dvoudílné sáze jménem Abyssal Archive.

Do knih se promítne nejenom hráčová znalost samotné hry, ale i nějaké ty mytologické příběhy a motivy z tvorby Hidetaky Mijazakiho, tvůrce série. Dějiny světa Lordran tak budou konečně pořádně a souvisle vysvětleny, a to od historie až po současnost. Všechny fanoušky série Dark Souls určitě potěší naprosto precizně provedené ilustrace a fantastická mapa Lordranu zpracovaná umělcem Judsonem Cowanem.

Zdroj: tuneandfairweather.com

To, co fanoušky asi nepotěší, je cena. V momentální předobjednávce vás základní edice vyjde na 180 euro (cca 4 400 korun) a ta dražší limitovaná až 249 euro (cca 6 100 korun). Pokud vás tyto dvě ceny zarazily, tak to ještě není všechno. Bude existovat i tzv. Benefactor edice, která vyjde na krásných 495 euro (cca 12 000 korun). A to nejzajímavější, Benefactor edice nenabídne žádný fyzický bonus, ale jméno kupce se objeví v seznamu poděkování přímo v knize.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.