Stray představuje tematické doplňky pro kočky

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Annapurna Interactive

Stray je bezesporu jednou z nejočekávanějších indie her letošního roku, což dokazuje také nejvyšší počet hráčů na Steamu, kteří si ji přidali do svého seznamu přání. Už dnes se tak konečně vrhneme do robotického světa, ve kterém se neohrožená kočka bude toulat po neony ozářeném městě a objevovat jeho tajemství.

Marketingová kampaň vydavatele Annapurna Interactive se poslední týdny stále stupňovala a přišla řada také na představení tematického kočičího vybavení ve spolupráci se společností Travel Cat. Odhalen tak byl nejen cestovní batoh pro delší túry s vaším roztomilým mazlíčkem, ale také postroj. Tyto produkty kočkám dovolují bezpečněji prozkoumávat svět za doprovodu jejich majitele. Značka Travel Cat je známá především díky batohu The Fat Cat, což je také jejich nejprodávanějším příslušenstvím. Batoh přichází s novým barevným provedením, logem hry i nášivkou. Batoh má průhlednou bublinu, skrze kterou mohou kočky v pohodlí sledovat svět okolo sebe. Tento kousek si už nyní můžete předobjednat na stránkách výrobce za 139,99 USD, tedy necelých 3 500 Kč bez poštovného.

Druhým doplňkem je sada postroje s vodítkem, který už volil méně křiklavé barvy, a tak zaujme svým šedým provedením s logem hry. Postroj je navíc nastavitelný, bude tudíž vyhovovat kočkám různých velikostí. I tento produkt si již můžete předobjednat za 39,99 USD, tedy necelých 1 000 Kč bez dopravy.

Kromě toho bude společnost Travel Cat pořádat živý přenos z hraní Stray už 21. července od 20.00 do 21.30, během kterého se zájemci dozví další podrobnosti o těchto produktech a dokonce si o ně budou moct také zasoutěžit.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn