Ukradené Vánoce Tima Burtona

Blackfire chystá asymetrickou taktickou hru zasazenou do světa Ukradených Vánoc Tima Burtona

19. 9. 2023
Zdroj náhledu: Blackfire

Nakladatelství Blackfire v pondělí oznámilo vydání deskové hry s názvem Ukradené Vánoce Tima Burtona: Převezměte vládu nad svátečními dny! Hra se dočká celosvětového vydání 6. 10. 2023 a v originále ji vydá studio Mixlore, které stojí i za hrami Bridgertonovi: Hra z vyšší společnosti nebo Squid Game: Nechť hry započnou. Obě zmíněné hry také chystá k vydání Blackfire.

O hře zatím není známo příliš mnoho informací, ale něco se mi přece jen podařilo zjistit. V Ukradených Vánocích se 2–6 hráčů bude moci chopit role jednoho z hrdinů původního filmu. Mezi nimi bude nejen sám Jack Skellington, ale také Sally, Santa Claus nebo Oogie Boogie. Každá z postav dostane balíček karet s asymetrickými schopnostmi a cílem hry bude během čtyř kol vytvořit tu nejlepší sváteční atmosféru. Na hru byste si měli vyhradit 30–45 minut a je doporučena od 10 let.

Zdroj: Blackfire

Simona Rex

Mládí propařila ve společnosti her Diablo, Fallout a MMORPG Ragnarok Online. Na vysoké se prohloubila její láska k deskovkám. Přes fázi hraní pouze párty her a fillerů se dostala k hrám atmosférickým a odmítání čehokoliv, co jen vzdáleně připomínalo euro hru. Nakonec vzala na milost i ty a dnes je deskoherní „omnigamer“. Mezi její největší lásky patří Glorantha: The Gods War, Mars: Teraformace, série Evolution, 51st State, Studená válka a Milostný dopis.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.