Blacktail

Blacktail je venku

16. 12. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Surrealistická akční agentura Blacktail právě vyšla na PlayStation 5, Xbox Series X/S a samozřejmě PC. Ve hře budete hrát za šestnáctiletou dívku obviněnou z čarodějnictví a vyhnanou ze své vlastní osady. Naštěstí je šikovná a stane se strážkyní lesa. Díky tomu, že umí kouzlit a je skvělá lučištnice, v lese také oživí legendu o ježibabě a to se ne každému bude líbit. Oživí totiž kromě toho i jeden legendární slovanský mýtus.

Ve hře rozhodujete o osudu země a jejích obyvatel, lovíte nepolapitelné duchy, vyrábíte si šípy a lektvary anebo hledáte skryté poklady. Zní to trošku jako Zaklínač že? Inspirace tam nejspíš i nějaká bude, ale to nechme na později. Nyní se připravte a vyrazte do lesa, třeba si tam natrháte i nějaký ten perníček.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.