PokémonScarlet and Violet

Blíží se noví Pokémoni Scarlet a Violet

21. 7. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Pokémon Scarlet and Violet spatří světlo světa už 18. 11. letošního roku a vyjdou cca tři roky po debutu Pokémon Sword and Shield, pokud nepočítáme datadisky. Máme zde také první informace z The Pokémon Company od června letošního roku. Je tak snad na čase konečně zjistit, jací další Pokémoni z už deváté generace těchto malých příšerek nás čekají?

Známý leaker Riddler Khu sliboval, že nás čeká spousta zvláštních kombinací, a představil nějaké ty evoluce pro startéry nové řady Sprigatita, Fuecoca a Quaxly. Sprigatito je malý travní startér, Fuecoco ohnivý a Quaxly samozřejmě vodní. Klasické startovací trio.

Nyní Khu odhalil, že budou tři další druhy Pokémonů, z nichž jeden bude Ghost-Type štěndo. Není známé, jak by měl tento nový Pokémon vypadat, ale momentálně žádné Ghost-Type, kteří vypadají jako psi nebo vlci, ve hře nemáme. Khu také prohlásil, že další informace přijdou v příštích pár dnech. Počkejme si tedy na další informace, co ke hře dorazí, nicméně pro fanoušky Nintenda bude 18. 11. určitě významným dnem.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.