Blíží se noví Pokémoni Scarlet a Violet

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Pokémon Scarlet and Violet spatří světlo světa už 18. 11. letošního roku a vyjdou cca tři roky po debutu Pokémon Sword and Shield, pokud nepočítáme datadisky. Máme zde také první informace z The Pokémon Company od června letošního roku. Je tak snad na čase konečně zjistit, jací další Pokémoni z už deváté generace těchto malých příšerek nás čekají?
Známý leaker Riddler Khu sliboval, že nás čeká spousta zvláštních kombinací, a představil nějaké ty evoluce pro startéry nové řady Sprigatita, Fuecoca a Quaxly. Sprigatito je malý travní startér, Fuecoco ohnivý a Quaxly samozřejmě vodní. Klasické startovací trio.
Nyní Khu odhalil, že budou tři další druhy Pokémonů, z nichž jeden bude Ghost-Type štěndo. Není známé, jak by měl tento nový Pokémon vypadat, ale momentálně žádné Ghost-Type, kteří vypadají jako psi nebo vlci, ve hře nemáme. Khu také prohlásil, že další informace přijdou v příštích pár dnech. Počkejme si tedy na další informace, co ke hře dorazí, nicméně pro fanoušky Nintenda bude 18. 11. určitě významným dnem.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn