Hunt Showdown intro party

Hunt: Showdown – oznámení Serpent Moon

19. 7. 2022
Zdroj náhledu: Crytek

O tomto úspěšném multiplayerovém PvP titulu jsme vás již informovali v naší recenzi. Hunt: Showdown je originálně zasazená multiplayerová FPS hra, která kombinuje prvky PvP a PvE. Hru vytvořilo a zároveň vydalo studio Crytek na svém vlastním CryEnginu, nicméně během doby, co je na světě, se musela potýkat s celou řadou problémů a nedostatků.

Hunt Showdown pistolero

Po nedávném updatu na verzi 1.9 byl konečně vyřešen problém s migrujícími hráči a vysokým pingem. V rámci poslední aktualizace byl nastaven maximální přípustný limit pro ping 225 ms, což značně omezí hráčům z jiných konců světa možnost hrát v pro ně neadekvátních serverových lokalitách. Crytek sice v minulosti razantně odmítl uzamknout servery v rámci lokalit, avšak to již neplatí tak doslova. Tento prvek je už zaveden v praxi a poměrně slušně funguje. I když hráči z Ruska stále chodí na evropské servery, je to rozhodně v menší míře.

Nyní přichází čas pro nový event, který je tradičně oznámen teaserem. Zatím nejsou známy podrobnosti, nicméně se šušká, že by se do hry mohli v rámci tohoto eventu přidat dlouho poptávaní hadi. Ti by měli mít funkci podobnou jako hellhound, akorát že místo krvácení by způsobili otravu.

O dalším průběhu vás budeme informovat. Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.