Borderlands 3 crossplay

Borderlands 3 možná zamíří na konzoli Nintendo Switch

2. 12. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

O únik se postaralo tzv. hodnocení PEGI. Borderlands 3 by nebyl prvním titulem série, který se na konzoli Nintendo Switch objevil.

Pro všechny majitele přenosné konzole Nintendo Switch by příchod Borderlands 3 byl bezpochyby skvělou zprávou, zvláště po kolekci Borderlands Legendary Collection, která se na této platformě objevila v minulosti. Tato kolekce obsahuje Borderlands: Game of the Year Edition, Borderlands 2 a Borderlands: The Pre-Sequel. Vydání třetího dílu by tak nemuselo být úplným nesmyslem a rozhodně by tento krok dával smysl. Kromě hlavního Borderlands 3 bychom se měli dočkat i jednotlivých DLC, takže pravděpodobně půjde o edici Director's Cut, potažmo Designer's Cut. Samozřejmě musíme brát tyto informace s velkou rezervou, jelikož oficiální oznámení prozatím neproběhlo. Zdali se tak stane, ukážou pravděpodobně příští týdny či měsíce.

Borderlands 3 je prozatím dostupný na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X.

Na našem webu také probíhá velká vánoční soutěž, do které se můžete zapojit kliknutím níže.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.