Brawlhalla – Cover

Brawlhalla přináší Želvy Ninja!

15. 6. 2021
Zdroj náhledu: Ubisoft

Brawlhalla jako jedna z dalších her oživuje Želvy Ninja

Hra Brawlhalla patří mezi oblíbené free-to-play bojovky. Jedná se o 2D akční RPG od společnosti Blue Mammoth Games a Ubisoft. Nyní má hra více než 53 hratelných postav zvaných „Legendy“, z nichž každá má své vlastní unikátní statistiky, loadout a dostupné kosmetické skiny.

Fanoušci této hry mohou však zajásat a dát si symbolický kousek pizzy. Proč zrovna pizzy? Inu, protože se do hry přidají Želvy Ninja a pizza byla jejich oblíbeným pokrmem. Ubisoft během své prezentace oznámil, že Leonardo, Donatello, Raphael a Michelangelo vtrhnou do této free-to-play bojovky. 

Chystá se velký comeback Želv Ninja?

Zdá se, že Želvy Ninja zažívají svůj velký návrat napříč herním světem. Nedávno společnost Dotemu, která se specializuje na znovuoživování starých NES her, oznámila hru Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge nabízí převratnou hratelnost založenou na nadčasových klasických bojových mechanismech, kterou vám přinášejí experti na mlácení ze společností Dotemu (Streets of Rage 4) a Tribute Games. Probijte si cestu nádherným pixelartovým prostředím a pobijte tuny pekelných nepřátel se svými oblíbenými želvami, z nichž každá má své vlastní schopnosti a pohyby – díky tomu je každý průchod hrou jedinečný! Vyberte si bojovníka, použijte radikální komba k poražení protivníků a zažijte intenzivní boje nabité dechberoucí akcí a nehoráznými nindža schopnostmi. Buďte ve střehu, když se sami postavíte Trhači a jeho věrnému klanu Foot, nebo vezměte své nejlepší kamarády a hrajte až se čtyřmi hráči současně!

Hru Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge můžete sledovat na Steamu.

Zdroj: gameinformer.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.