Brewmaster Beer Brewing náhled

Brewmaster: Beer Brewing Simulator vás naučí vařit pivo

1. 9. 2022
Zdroj náhledu: Auroch Digital

Je známo, že Češi ve velké míře konzumují pivo a jsou na to pyšní. Však proč by taky ne, když naše pivo je jedno z nejlepších po celém světě. Jako správnou Češku mě tedy zaujal jeden konkrétní nadcházející titul, ve kterém budete vařit a zdokonalovat své vlastní pivo. Jedná se o hru s názvem Brewmaster: Brewing Simulator, za kterou stojí vývojářské studio Auroch Digital. Je vám nejspíše jasné, že tento titul asi nebude žádné mistrovské dílo, nicméně myslím si, že na odpočinkový večer to postačí, a musím přece jen uznat, že námět je vcelku zajímavý. Simulátory už máme téměř na vše, ale na domácí pivovar ještě ne.

Vaším hlavním úkolem v počinu Brewmaster: Beer Brewing Simulator bude naučit se co nejlépe uvařit své vlastní pivo. Zda budete postupovat podle přesných receptů, či budete experimentovat, je zcela vaše volba. K dispozici vám bude různé vybavení a ingredience z celého světa. Bude to ale také výzva, vaším snem je mít tu nejlepší značku piva. Musíte tedy vyhrávat různé soutěže, díky kterým si pak vylepšíte své vybavení.

Pokud vás titul Brewmaster: Beer Brewing Simulator zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu. Jeho datum vydání je stanoveno na 29. září tohoto roku.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.