Brewmaster: Beer Brewing Simulator vás naučí vařit pivo

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Auroch Digital
Je známo, že Češi ve velké míře konzumují pivo a jsou na to pyšní. Však proč by taky ne, když naše pivo je jedno z nejlepších po celém světě. Jako správnou Češku mě tedy zaujal jeden konkrétní nadcházející titul, ve kterém budete vařit a zdokonalovat své vlastní pivo. Jedná se o hru s názvem Brewmaster: Brewing Simulator, za kterou stojí vývojářské studio Auroch Digital.
Je vám nejspíše jasné, že tento titul asi nebude žádné mistrovské dílo, nicméně myslím si, že na odpočinkový večer to postačí, a musím přece jen uznat, že námět je vcelku zajímavý. Simulátory už máme téměř na vše, ale na domácí pivovar ještě ne.
Vaším hlavním úkolem v počinu Brewmaster: Beer Brewing Simulator bude naučit se co nejlépe uvařit své vlastní pivo. Zda budete postupovat podle přesných receptů, či budete experimentovat, je zcela vaše volba. K dispozici vám bude různé vybavení a ingredience z celého světa.
Bude to ale také výzva, vaším snem je mít tu nejlepší značku piva. Musíte tedy vyhrávat různé soutěže, díky kterým si pak vylepšíte své vybavení.

Pokud vás titul Brewmaster: Beer Brewing Simulator zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu. Jeho datum vydání je stanoveno na 29. září tohoto roku.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn