Broforce chytá druhý dech, přijde velká aktualizace

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: broforcegame.com
Čas od času se někteří vracíme k filmovým ikonám, jako je Terminátor, Rambo nebo třeba Robocop, abychom pocítili euforii minulosti a návrat k populárním hrdinům, kteří dnes jen okrajově zaplňují televizní program.
V herním průmyslu se studio Free Lives rozhodlo věnovat ustupujícím kinematografickým tvářím 80. let již v roce 2014, kdy oznámilo předběžný přístup nezávislé hry Broforce – akční 2D plošinovky v pixel artovém provedení, která dává hráčům okusit, jaké je to zachraňovat svět v jejich kůži.
Hra zaujala především svým humoristickým přístupem a neomezenou mírou destrukce prostředí. Celek dále doplňoval chytlavý thrash metalový soundtrack.
Broforce, jako jednu z mála her předběžného přístupu, dnes můžeme zařadit mezi úspěšně dokončené. Již delší dobu však scházela jinak pravidelná aktualizace. Postupně rostoucí obavy ale rozdrtilo pár dnů staré oznámení s velkou příchozí aktualizací Broforce Forever.
Zveřejněný trailer nasvědčuje velkému konci, v němž se Broforce spojí, aby zničili samotného Satana. Aktualizace přinese nové hratelné postavy a nové mise. Těšit se na ni můžeme v průběhu následujícího roku 2023.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn