Broforce Forever – náhledový obrázek

Broforce chytá druhý dech, přijde velká aktualizace

24. 11. 2022
Zdroj náhledu: broforcegame.com

Čas od času se někteří vracíme k filmovým ikonám, jako je Terminátor, Rambo nebo třeba Robocop, abychom pocítili euforii minulosti a návrat k populárním hrdinům, kteří dnes jen okrajově zaplňují televizní program. V herním průmyslu se studio Free Lives rozhodlo věnovat ustupujícím kinematografickým tvářím 80. let již v roce 2014, kdy oznámilo předběžný přístup nezávislé hry Broforce – akční 2D plošinovky v pixel artovém provedení, která dává hráčům okusit, jaké je to zachraňovat svět v jejich kůži.

Hra zaujala především svým humoristickým přístupem a neomezenou mírou destrukce prostředí. Celek dále doplňoval chytlavý thrash metalový soundtrack.

Broforce, jako jednu z mála her předběžného přístupu, dnes můžeme zařadit mezi úspěšně dokončené. Již delší dobu však scházela jinak pravidelná aktualizace. Postupně rostoucí obavy ale rozdrtilo pár dnů staré oznámení s velkou příchozí aktualizací Broforce Forever.

Zveřejněný trailer nasvědčuje velkému konci, v němž se Broforce spojí, aby zničili samotného Satana. Aktualizace přinese nové hratelné postavy a nové mise. Těšit se na ni můžeme v průběhu následujícího roku 2023.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.