Brothers - A Tale of Two Sons - Remake

Brothers: A Tale of Two Sons bude mít remake

18. 2. 2024
Zdroj náhledu: IGDB

Josef Fares, režisér a herní vývojář, je velice známý pro své kooperativní hry, jako jsou It Takes Two nebo A Way Out. Vše to ale začalo s jeho první hrou Brothers: A Tale of Two Sons, kterou vytvořil v roce 2013 a která získala velký úspěch, zvláště díky své originalitě a skvěle provedenému příběhu.

Hra s příběhem dvou bratrů se po jedenácti letech od svého vydání dočkává remaku. Předělaná verze tohoto titulu vychází již 28. února tohoto roku na PC, Playstation 5 a XBOX Series X/S.

Můžeme se těšit na zcela novou grafiku, která je postavena v Unreal Enginu 5, a (konečně) nové ovládání. Nyní tak budeme mít tu možnost hrát v offline kooperaci pro dva hráče. Snad i ovládání pro jednoho hráče se pozmění. Pokud jste totiž původní verzi hráli, dobře víte, jak bylo chaotické. Hra už od prvního pohledu vypadá výrazně lépe než původní verze a bude nám v ní dělat společnost hudební doprovod tvořený živým orchestrem.

Zdroj: 505 Games

Příběh

Brothers: A Tale of Two Sons Remake vypráví velmi emotivní příběh dvou bratrů, kteří se vydávají na dobrodružnou cestu za lékem pro záchranu jejich umírajícího otce. Cestu jim ovšem budou komplikovat různé nástrahy, zkoušky a bytosti. A jelikož se jedná o titul od Josefa Farese, pro jistotu si připravte kapesníky. Ve hře vás čeká spousta zvratů a překvapení.

Česká lokalizace

Vzhledem k absenci českého překladu již v původní verzi se češtiny pravděpodobně nedočkáme ani teď. Ale kdo ví, třeba se aspoň dočkáme fanouškovského překladu.

Podívejte se na trailer a posuďte sami, zda se hra dočká místa ve vaší herní knihovně – ať už o ní slyšíte poprvé, nebo si chcete vzpomenout na staré dobré časy, jako my.


Článek pro Gaming Professors napsala Vanessa Burdychová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.