train valley 2

Budovatelská hra s vlaky zdarma na Epic Games Store

13. 7. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat budovatelskou hru Train Valley 2.

Tuto povedenou budovatelskou hru mají na svědomí vývojáři Alexey Davydov, Sergey Dyoynikov a Timofey Shargorodskiy. Train Valley 2 prověří vaši zručnost a rovněž i inženýrské schopnosti při budování rozsáhlé železniční sítě. Dohromady vás čeká padesát odlišných levelů rozdělených podle časového rozmezí na období páry, průmyslu, elektřiny, globalizace a kosmu. Každé období zahrnuje svých deset levelů. Train Valley 2 navíc obsahuje také českou lokalizaci. Naši recenzi si můžete přečíst zde.

Train Valley 2 bude na Epic Games Store k dispozici do 20. července 2023. Poté se můžeme těšit na hry Murder by Numbers a The Elder Scrolls Online.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.