Fullmetal Alchemist - Cover

Sequel k oblíbenému Fullmetal Alchemist ukazuje souboj mezi bratry a Scarem

11. 5. 2022
 

Jeden z nejslavnějších šónenů všech dob, Fullmetal Alchemist, už dávno skončil. Znát jej můžete i z stejnojmenného anime a Fullmetal Alchemist: Brotherhood (které si přiznejme, je prostě lepší, drží se více mangy). Nyní se dočká filmového zpracování, které je rozdělené na dva filmy. První část jménem Fullmetal Alchemist: The Avenger Scar má vyjít v Japonsku už 20. 5. Měsíc poté, 24. 6., vyjde pokračování s názvem Fullmetal Alchemist: Final Transmutation.

Filmy se natáčely neuvěřitelné čtyři roky a objeví se v nich spousta známých japonských hereckých hvězd. Hlavní dvojici bratrů Elriců ztvární Ryosuke Yamada (Edward) a Atomu Mizuishi (Alphonse) a hlavním filmovým záporákem bude Mackenyu (Scar). Toho také budeme brzy vídat na Netflixu v hraném seriálu One Piece, kde ztvární šermíře Zora. Podívejte se na trailer a zhodnoťte, jak vypadá souboj bratrů se Scarem. Další filmové novinky si můžete přečíst zde.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.