Octopath Traveler – logiáš

Byl oznámen Octopath Traveler II

15. 9. 2022
Zdroj náhledu: @octopathrpg

Nintendo odhalilo Octopath Traveler II, pokračování hry Octopath Traveler z roku 2018, které vyjde příští rok.

První hra ze série, Octopath Traveler, vyšla exkluzivně na Switchi v roce 2018, aby se následující rok dostala na PC, v roce 2020 na Google Stadia a nakonec v roce 2021 na Xbox One. Zdá se, že společnost Nintendo je připravena nás znovu zavést do tohoto světa a jeho vynikajícího vizuálního stylu HD-2D, protože oznámila, že hra Octopath Traveler II vyjde na Switch 24. února 2023.

Jak můžete vidět, Octopath Traveler II vypadá podle očekávání skvěle. Místo toho, aby pokračování využilo hrdiny z prvního dílu, nám představí osm zbrusu nových cestovatelů: bojovnici Hikari, tanečnici Agneu, obchodníka Partitia, učence Osvalda, zlodějku Throné, klerika Temenose, lovkyni Ochette a lékárnici Castti. Navíc se akce na každé z jejich cest liší podle toho, zda je ve hře noc, nebo den. Zdá se také, že se hra odehrává ve zcela jiném časovém období a éře univerza Octopath, ačkoli konkrétnější podrobnosti o tom nebyly během dnešního Directu sděleny.

Hra Octopath Traveler se na Switchi a Steamu objeví 24. února 2023.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.