Seagate – Ghost-Spider

Seagate představuje novou edici externích disků

16. 9. 2022
Zdroj náhledu: Seagate

V květnu tohoto roku vydala společnost Seagate speciální edici externích disků na motivy Star Wars. Jeden z nich jste dokonce mohli vyhrát v naší soutěži. Nyní je na čase navázat dalšími motivy, které se tentokrát nechaly inspirovat světem animovaného filmu Spider-Man: Into the Spider-Verse. Nutno uznat, že i nefanoušci tohoto pavoučího muže budou slintat blahem. Design je založen na stejně poutavém vizuálu, pro který byl film chválen ze všech stran. Někteří dokonce tvrdili, že jde o jeden z nejlepších animovaných snímků všech dob.

Zdroj: Seagate

Disky jsou k dostání hned ve třech variantách. Na jednom najdete pavoučího superhrdinu Petera Parkera v tradičně červeno-modrém kostýmu na červeném pozadí s motivy pavoučí sítě. Další má černé pozadí s postavou Milese Moralese a chybět nesmí ani zástupkyně něžného pohlaví, Gwen Stacy, neboli Ghost-Spider na bílém pozadí. Disky ani tentokrát nepostrádají LED osvětlení odpovídající designu na vrchní straně, které je pomocí softwaru Seagate plně konfigurovatelné.

Externí disky jsou řady FireCuda s kapacitou 2 TB a bez problémů je lze používat na běžných počítačích i na herních konzolích. Pro Českou republiku bohužel prozatím nejsou dostupné, ale v Americe se začínají rychle vyprodávat. Cena se pohybuje okolo tří tisíc korun (139,99 dolarů). Více se dozvíte na oficiální stránce produktu.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.