Forza Motorsport - náhledovka

Byla oficiálně odhalena zcela nová Forza Motorsport

14. 6. 2022
Zdroj náhledu: Microsoft

Na nedělní akci Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 byla kromě rozšíření Hot Wheels pro hru Forza Horizon 5 odhalena i nová Forza Motorsport. Ta slibuje nejrealističtější zážitek v rámci závodních her. Oznámení doprovází také nový trailer.

První informace o novém titulu ze série Forza se objevily již před dvěma lety na stejné akci, Xbox Games Showcase 2020. Tehdy jsme o něm ale prakticky nic moc nevěděli, jen to, že je ve vývoji. Nová Forza Motorsport na rozdíl od svých předchůdců neponese číselné označení, ale půjde pouze o název Forza Motorsport. Že by restart série? Pokud ovšem nevíte, o kolikátý díl série jde, můžete si ho označit pracovním názvem Forza Motorsport 8 jakožto osmý díl série. Nutno také dodat, že nové pokračování přichází po docela dlouhých pěti letech. Poslední Forza Motorsport 7 vyšla v roce 2017 a za tu dobu se závodní virtuální svět hodně změnil. Uvidíme tedy, na jakou úroveň vývojáři nový díl dotáhnou. Slibován je reálnější model poškození a také dynamická, měnící se denní doba. Na další informace si nicméně budeme muset počkat.

Nová Forza má vyjít na jaře příštího roku pro PC a Xbox Series X/S. Již od svého vydání bude součástí Game Passu.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.