Forza Horizon - Hot Wheels

Rozšíření Hot Wheels pro hru Forza Horizon 5 bylo oficiálně potvrzeno

13. 6. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Náznak, který se objevil před pár dny, se nyní stává skutečností. Rozšíření Hot Wheels pro závodní hru Forza Horizon 5 bylo oficiálně potvrzeno v rámci akce Xbox & Bethesda Games Showcase 2022.

Forza Horizon 5: Hot Wheels nebude vůbec malým rozšířením. Expanze nabídne přibližně 200 km nových tratí, 10 unikátních aut z univerza těchto malých autíček a také zcela novou kampaň. Ve spojení s nádherným prostředím Mexika vypadá toto DLC opravdu působivě. Co se samotného vydání týče, to je naplánováno na 19. července letošního roku. Pokud máte zájem si o hře Forza Horizon 5 něco přečíst, můžete tak učinit v naší recenzi.
Jak už jsme psali v našem předchozím článku, poprvé se svět Hot Wheels ve hře objevil ve třetím díle v roce 2017. Do série se tak tato malá autíčka vrací po pěti letech. A co vy? Zakoupíte si nové rozšíření?

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.