Byla oznámena závodní hra WRC Generations

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Nacon
Vydavatelské studio Nacon spolu s vývojáři z KT Racing oznámili další díl simulační závodní série WRC. Virtuální verze světového šampionátu v Rally neponese očekávanou nálepku WRC 11, ale dočkáme se nového názvu WRC Generations. Letošní díl by měl být zároveň posledním titulem pod hlavičkou KT Racing a Naconu. Od roku 2023 padne série WRC pod křídla Codemasters a EA.
WRC Generation slibuje nejrealističtější, nejkomplexnější a nejnáročnější simulaci, jaká kdy byla v sérii vyvinuta. Dočkáme se kompletní sezóny WRC 2022 spolu s juniorskými šampionáty Rally1, Rally2 a Junior WRC, včetně nových hybridních modelů. Samozřejmě nebude chybět kompletní soupiska jezdců a týmů.

WRC Generations by toho po obsahové stránce měl nabídnout poměrně dost a dle slov vývojářů půjde o největší a nejrozsáhlejší titul celé série. Konkrétně nás čeká:

– 750 km unikátních rychlostních zkoušek ve 22 zemích.
– 49 týmů ze sezóny 2022 (Rally1 / Rally2 / Junior WRC).
– 37 legendárních vozů a další bonusy
– 165 měřených rychlostních zkoušek
– Nová hybridní vozidla
– Nová, ještě realističtější fyzika vozidel
– Režim LIGY, ve kterém budeme moci poměřit síly s ostatními hráči
– Nové prostředí Rally Sweden se šesti zbrusu novými speciálními etapami
– Sdílení barev a samolepek s komunitou
– Vytváření a správa týmů ve hře

Zdroj: Nacon

Na papíře vypadá WRC Generations dobře, tak budeme doufat, že optimismus vývojářům vydrží až do konce a že skutečně půjde o nejlepší díl celé série. Datum vydání je naplánováno na 13 října na PC, Playstation 4/5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn