Crysis Remaster – logo

Bylo oficiálně oznámeno Crysis 4

26. 1. 2022
Zdroj náhledu: Crytek

Fanoušci se po dlouhých devíti letech konečně dočkali. Vývojářské studio Crytek pomocí krátkého traileru oficiálně oznámilo nový díl série Crysis. Jestli se bude jednat o Crysis 4, nebo titul ponese jiný název, prozatím nevíme.

Oznámení nového dílu je poměrně čerstvé a v současnosti ani nejsou známé žádné detaily. Pravděpodobně se však dalších informací dočkáme v následujících týdnech a měsících, jak také píše oficiální stránka studia. Uvidíme, kam se eventuální Crysis 4 posune a zda opět dokáže z našich počítačů vymačkat všechen výkon.

První díl vyšel v roce 2007, tehdy ještě pro starou generaci konzolí PlayStation 3 a Xbox 360. Po něm následovalo vydání na PC a také pokračování v podobě Crysis 2 a Crysis 3. V minulém roce rovněž vyšla kompletní remasterovaná trilogie Crysis Remastered Trilogy.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.