HITMAN3 – logo

Hitman 3 sbírá na Steamu „smíšené“ recenze

23. 1. 2022
Zdroj náhledu: IO Interactive

Fanoušci Hitmana 3, kteří rok čekali na oficiální vydání na platformě Steam, doufali ve slevu. Žádné se však nedočkali a hra se i po roce prodává za plnou cenu.

Zdroj: IO Interactive

Po roce exkluzivity se Hitman 3 dočkal oficiálního vydání na Steamu, který bezesporu stále patří mezi nejoblíbenější herní platformy na počítačích. Ačkoliv samotný titul sbíral v odborných recenzích vesměs kladná hodnocení, reakce fanoušků jsou spíše opačné. V době psaní tohoto článku má hra na Steamu hodnocení kolem 51 % a na kontě přes 654 recenzí. Viníkem však není samotná kvalita hry, nýbrž cena 60 Euro, za kterou se Hitman 3 na zmíněné platformě prodává. Hráči kritizují především to, že ani rok po vydání vývojáři nenabídli žádnou slevu za čekání, a co víc, výhodnější nabídky se nedočkali ani vlastníci prvních dvou her novodobé trilogie.

Mnoho nespokojených hráčů také poukazuje na fakt, že titul byl s velkou slevou nabízen ve vánočním výprodeji na Epicu, kde se jeho cena pohybovala okolo 24 dolarů. Pokud jste k tomu navíc připočítali i desetidolarový kupon, který společnost Epic při výprodeji nabízela, výsledná cena byla okolo 14 dolarů.

Cena však není jediným problémem, někteří hráči kritizují také matoucí označení edic, především pak těch, pomocí nichž můžete do Hitmana 3 přenést postup z jedničky a dvojky. Jeden fanoušek na Redditu dokonce vytvořil tzv. průvodce nákupem, který hráče navede k jejich potřebné edici.

Pokud jste nového Hitmana nehráli a nechcete si ho ani pořizovat za plnou cenu, můžete využít nabídky Game Passu, ve kterém je nově dostupná celá trilogie.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.