Starfield Shattered Space

Bylo oficiálně představeno rozšíření Shattered Space pro hru Starfield

11. 6. 2024
 

Po několika náznacích a spekulacích Bethesda na akci Xbox Games Showcase 2024 konečně blíže představila příběhové rozšíření Shattered Space pro akční vesmírné RPG Starfield. Bohužel, tato hra se stále potýká s velkými problémy a hlavně s velkou nespokojeností hráčů. Bethesda proto věří, že Shattered Space dokáže pošramocenou reputaci alespoň trochu napravit. Oznámení rovněž doprovází oficiální trailer.

Starfield: Shattered Space nás vezme na úplně novou planetu, konkrétně na domovskou planetu rodu Va'ruunů, kde budeme řešit a zkoumat novou vesmírnou hrozbu. Můžeme se těšit na zcela nové město Dazra, vybavení, nové jedinečné zbraně a spoustu obsahu, který celý svět hry Starfield ještě více rozšíří. Nějaké konkrétnější informace nicméně nepadly a musíme dát tedy zavděk jen zmíněné tříminutové ukázce. Rozhodně nás však oficiální trailer zaujal a už se nemůžeme dočkat, až vám z nového rozšíření Shattered Space přineseme konkrétnější dojmy. Kolik bude rozšíření do hry Starfield stát, prozatím nevíme. Jedinou jistotou je jen to, že jej zdarma obdrží majitelé sběratelské a dražší Digital Premium edice za cenu 99,99 euro.

Pokud jde o datum vydání, to taktéž nebylo nijak konkrétně upřesněno. Bethesda nicméně slibuje, že se rozšíření dostane na naše počítače a konzole Xbox Series ještě tento rok. Kromě toho vyšel nový obsah také do základní hry. Nově se Starfield rozšířil o oficiální podporu módů, o nové vedlejší úkoly, odměny či vybavení.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.