Kolaborace Call of Duty a populárního anime Attack on Titan

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: blog.plastation.com

Ikonická nejprodávanější série mangy a jedno z nejúspěšnějších anime Attack on Titan (Útok titánů) přichází do Call of Duty: Vanguard a Warzone Pacific jako součást první velké aktualizace těchto her v tomto roce. Anime Attack on Titan právě vstoupilo do druhé poloviny své poslední série, takže není divu, že se spojuje se hrou Call of Duty a přináší nám balíček s deseti itemy v období jejich hypu.

Tato velice zajímavá kolaborace bude oficiálně dostupná 20. ledna po aktualizaci v polovině sezóny pro Vanguard a Warzone Pacific, která bude obsahovat nového operátora, novou zbraň, další obsah pro zombie mód, různé opravy chyb a mnoho dalšího.
Aktualizace Vanguardu a Warzone Pacific jsou již dostupné ke stažení. Jejich stáhnutí vás připraví na první den mezisezónní aktualizace, která proběhne 13. ledna.

The Tracer Pack: Attack on Titan — Levi Edition Bundle

Levi Edition Bundle
Na oslavu poslední série Attack on Titan se hráči Call of Duty mohou stát členy skupiny Survey Corps po zakoupení tohoto balíčku — Levi Edition Bundle. K dispozici je prostřednictvím obchodu ve hře za 2 400 CP, což odpovídá pro nás 549 Kč.
Tento desetipoložkový balíček není jen pro velké fanoušky tohoto anime, ale má styl a palebnou sílu, abyste se stali vůdcem mezi vojáky, stejně jako Levi Ackerman. Jedním z nejzajímavějších přírůstků tohoto balíčku je „Titan Piercer“, což je návrh zbraně, jejíž součástí je samotná čepel, která dokáže zabíjet Titány.
Zdroj: blog.playstation.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn