COD x Attack on Titan

Kolaborace Call of Duty a populárního anime Attack on Titan

13. 1. 2022
Zdroj náhledu: blog.plastation.com

Ikonická nejprodávanější série mangy a jedno z nejúspěšnějších anime Attack on Titan (Útok titánů) přichází do Call of Duty: Vanguard a Warzone Pacific jako součást první velké aktualizace těchto her v tomto roce. Anime Attack on Titan právě vstoupilo do druhé poloviny své poslední série, takže není divu, že se spojuje se hrou Call of Duty a přináší nám balíček s deseti itemy v období jejich hypu.

Tato velice zajímavá kolaborace bude oficiálně dostupná 20. ledna po aktualizaci v polovině sezóny pro Vanguard a Warzone Pacific, která bude obsahovat nového operátora, novou zbraň, další obsah pro zombie mód, různé opravy chyb a mnoho dalšího.

Aktualizace Vanguardu a Warzone Pacific jsou již dostupné ke stažení. Jejich stáhnutí vás připraví na první den mezisezónní aktualizace, která proběhne 13. ledna.

The Tracer Pack: Attack on Titan — Levi Edition Bundle

Zdroj: Activision

Na oslavu poslední série Attack on Titan se hráči Call of Duty mohou stát členy skupiny Survey Corps po zakoupení tohoto balíčku — Levi Edition Bundle. K dispozici je prostřednictvím obchodu ve hře za 2 400 CP, což odpovídá pro nás 549 Kč

.Tento desetipoložkový balíček není jen pro velké fanoušky tohoto anime, ale má styl a palebnou sílu, abyste se stali vůdcem mezi vojáky, stejně jako Levi Ackerman. Jedním z nejzajímavějších přírůstků tohoto balíčku je „Titan Piercer“, což je návrh zbraně, jejíž součástí je samotná čepel, která dokáže zabíjet Titány.


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.