Call of Duty, tráva a Snoop Dogg – kombinace k nezaplacení

21. 4. 2022
Zdroj náhledu: Activision

Jak si zpříjemnit večerní dostaveníčko s Call of Duty: Warzone nebo Call of Duty: Vanguard?* Vývojáři neustále dokazují, že zvládají servírovat herní lahůdky na stříbrném podnose. Třešničkou na dortu se tak stal intergalakticky známý rapper a bojovník za práva legalizace marihuany Snoop Dogg. Ve středu 20. 4. se připojil do obou her jako jeden z operátorů. Zajistí tak všem hráčům, kteří jsou ochotni si připlatit 2400 COD Points, což je zhruba 500 Kč, střílet a pokuřovat jako správnej člen gangu Tha Doggfather (druhé album Snoop Dogga pozn. redakce). Holt, za boss vibe se platí.Díky balíčku Snoop Dogg Operator Bundle, dostupnému od 19. dubna, bude tahle legenda normálně hratelnou postavou. Vlastní dabing, speciální vlastnosti, skin, klíče k odměnám a jiné drobnosti samozřejmostí.

Nebudeme příliš zabrušovat do zkoumání a představování zelenou protkaného balíčku. Už jen vizuální styl a prezentace vám prozradí, jaký je jeho charakter a jaká je oblíbená rostlina postavy. Ať už se jedná o zbraně, které Snoop používá, hlášky nebo o náhodné zelené lístky v květináči, setkáme se s narážkami všude.

Ze Snoop Dogga, jehož jméno je skloňováno ve světě rapu již více než dvacet let, se tak stalo jedno z aktuálních lákadel obou her. Postavu Snoop Dogga můžete postupně posouvat na vyšší úroveň a získávat zkušenosti stejně, jako je tomu v případě jiných operátorů. Rapper nelenil a v gamingu si své teplé místečko rozhodně našel. Po podepsání smlouvy s esportovou organizací FaZe Clan si svůj další krok v herním průmyslu velmi pochvaluje. Jsem zvědavá, kde na něj narazíme příště.*redakce tímto článkem rozhodně nenabádá ke kouření marihuany během hraní počítačových her


Článek pro Gaming Professors napsala Gabriela Hudec.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.