Cartel Tycoon drogový baron

Cartel Tycoon – opouští předběžný přístup!

13. 7. 2022
 

Před více než rokem jsme vás informovali o budovatelské strategii inspirované světem drogových kartelů. Patrně jste někdy slyšeli jméno Pablo Emilio Escobar Gaviria, nebo spíše jen Pablo Escobar, které patřilo největšímu kolumbijskému drogovému baronovi. Ve hře Cartel Tycoon se stanete kápem drogového kartelu a máte za úkol porazit konkurenční kartely a vypořádat se s otravnou policií i nenasytnými politiky. Je jen na vás, zda zvolíte cestu úplatků, likvidaci nepohodlných politiků, pašování drog v elektronice či dětských hračkách nebo skončíte s olovem v hlavě.

Nyní si pro nás vývojáři připravili horké oznámení, které skvěle prezentuje hraný trailer. Ten můžete vidět níže.

Zdroj: Moon Moose

Cartel Tycoon opustí Early Access 26. července

„Hola Capos!Nebudeme chodit kolem horké kaše, Cartel Tycoon opustí Early Access 26. července. Moc se těšíme, až vám za pár týdnů konečně představíme verzi 1.0.“ – Moon Moose

Verze 1.0 je plná dlouho očekávaných funkcí, jako jsou speciální budovy, nepřátelské gangy, možnost vyrábět heroin, achievementy pro Steam a cloudové ukládání. Hra bude vylepšená a plně optimalizovaná. Přepracován a vylepšen byl dle vývojářů „doslova každý kout“.

Vývojáři navíc rozhodně neplánují vydat hru, sbalit kufry a jít pryč.

„Ale co přesně znamená opuštění Early Access? No, znamená to, že jsme se hrou udělali (téměř) vše, co jsme původně chtěli, a dokončili jsme náš plán Early Access. To ale neznamená, že vývoj končí, to ne! Hru budeme i po vydání verze 1.0 neustále podporovat a pracovat na jejím dalším vylepšování.

Chtěli jsme poděkovat těm, kteří nás podporovali během života hry v EA, takže všichni, kdo si Cartel Tycoon pořídili před vydáním verze 1.0, obdrží speciální emblémy Cartel! Abyste je získali, musíte vlastnit hru a zaregistrovat si účet tinyBuild před 26. červencem.“ – Moon Moose

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.