CD Projekt chce splnit vše, co slíbili ohledně CP2077

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Cd Projekt Red

Během finančních výsledků společnosti CD Projekt za první čtvrtletí zopakoval prezident a společný generální ředitel Adam Kiciński svůj nedávný závazek vůči hře Cyberpunk 2077. Podle Kicińskiho významná část vývojového týmu nadále pracuje na opravách pro Cyberpunk 2077 i přesto, že se samotné studio připravuje na přechod k systému několika současně vyvíjených her, který má nastat v roce 2022.

Máme v úmyslu splnit vše, co jsme v lednu slíbili našim fanouškům,“ řekl Kiciński. „Přestože vidíme významná zlepšení, velká část našeho týmu pokračuje v práci, aby Cyberpunk 2077 zajistil hráčům ještě lepší zábavu.”

volný překlad z PCgamer

Tato poslední poznámka naráží na komentář Kicińskiho, který v dubnu pronesl: „Jsme přesvědčeni, že můžeme hru uvést do takového stavu, na který můžeme být hrdí.“ Docela rád bych věřil, že se to studiu povede a Cyberpunk 2077 se stane takovým titulem, na který jsme čekali několik let.

Na setkání s investory Kiciński oznámil, že téměř polovina vývojového týmu pro Cyberpunk 2077 nadále pracuje na aktuálně dostupných verzích nebo na nadcházejícím vydání pro konzole nové generace, zatímco menší týmy se přesunuly k předprodukci neohlášených projektů

Kiciński, to ale odmítl nadále komentovat s tím, že nechce nic předčasně oznámit. Možná je to kvůli závazku, který společnost učinila před několika měsíci, že se vyhne předvádění nových titulů, dokud nebudou blíže ke spuštění. „Ale rozhodně existují týmy, které se připravují na budoucí neohlášené projekty,” oznámil.

Nějakou dobu to bude pravděpodobně trvat, než se na tyto neoznámené projekty podíváme, protože Kiciński také připomněl, že k transformaci studia na souběžný vývoj dojde nejdříve v roce 2022.

Zdroj: Pcgamer

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn