Residnet Evil – Logo

Capcom: Producent Resident Evil odchází

31. 5. 2021
 

Peter J. Fabiano, bývalý senior manažer oddělení globálního výzkumu a vývoje, také zároveň producent nedávno vydaných her Resident Evil, opouští Capcom, aby mohl pracovat ve společnosti Bungie. Peter v Capcomu strávil 13 let zejména jako producent pro Resident Evil 7 a Village, pracoval také na remaku druhého a třetího dílu. Sloužil i jako ředitel pro lokalizace v RE: Revelations. Mimo jiné pak v sedmém díle ztvárnil Petera Walkena, jednoho z vyšetřovatelů, kterého brutálně zavraždila Mia Winters.

Zdroj: Capcom

Fabiano oznámil svůj odchod na svém twitteru. „Těžko se mi to píše, proto jsem se rozhodl, že to zjednoduším. Děkuji všem v Capcomu, že mi umožnili posledních 13 let s nimi růst. Jsem za to vděčný a budu si této zkušenosti navždy vážit.“ „Děkuji všem ve studiu i mimo něj, co mě v průběhu let podporovali. V Bungie jsem nastoupil na novou pozici, kde budu pracovat s několika skvělými lidmi a pokračovat dál ve své cestě. ‚Oči vzhůru, strážce.‘ 

volný překlad z PC gamer

Poslední zpráva naznačuje, že Fabiano bude pracovat na Destiny 2 jako manažer produkčního oddělení pro Bungie. Po malém útlumu se série Resident Evil vrátila s dílem RE7, který sérii vdechl nový život. Jestli právě za to vděčíme Peterovi Fabianovi, tak by to pro budoucí RE mohlo být problematické. Nakonec nikdo vlastně úplně neví, jaké plány má Capcom se svojí značkou a jestli se vůbec v nedaleké době dočkáme dalšího pokračování.

Zdroj: PC gamer

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.