Čeká Marvel’s Midnight Suns revize?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Firaxis
Marvel’s Midnight Suns nevyvolala při svém zářijovém představení minulého roku příliš pozitivní reakce. Vývojářské studio Firaxis již dříve uvedlo, že tahové souboje budou zcela odlišné od XCOMu, což, jak se nakonec ukázalo, znamená, že se jedná částečně o karetní hru.

Podle nezávislého novináře Toma Hendersona, autora článku na webu Try Hard Guides, se připravuje revize Marvel’s Midnight Suns, která bude představena příští měsíc. Tuto informaci podporuje uživatel u/Magister_Xehanort na redditu.

Zatím není jasné, v jakém rozsahu by měla být tato revize provedena. Vzhledem k tomu, že samotné studio Firaxis zatím neučinilo žádné oznámení, není zřejmé, zda vůbec plánuje nějakou revizi. Při prvním oznámení hry se objevily oprávněné výtky a obavy z mikrotransakcí, které byly rozptýleny, když společnost ujistila fanoušky, že v titulu budou pouze kosmetické mikrotransakce.
Marvel's Midnight Suns – postavičky

Zdroj: Firaxis

Dalším problémem byla zdánlivá náhodnost hry; ačkoliv do taktických her, jako je XCOM, určitá míra náhodnosti patří, zdá se, že někteří potenciální fanoušci ji nepřijali. Revize by se mohla týkat změn v hratelnosti nebo kompletního přepracování herních mechanismů, aby se přiblížila ke koncepci XCOMu. Společnost Firaxis Games má několik měsíců navíc na zdokonalení připravované hry, proto je možné téměř cokoliv.

V článku se také uvádí, že bychom měli očekávat nový trailer na Marvel’s Midnight Suns společně s novým datem vydání, které se objeví někdy v červnu 2022; je tedy velká šance, že se hry dočkáme na Summer Game Festu 2022. Prozatím se o hře můžete dozvědět více na jejích oficiálních stránkách a přidat si Marvel’s Midnight Suns do svého seznamu přání ve službě Steam.

Zdroj: techraptor.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn