CZ&SK Games Week 2022 – Steam úvodka

Chystá se další Czech & Slovak Games Week

11. 11. 2022
Zdroj náhledu: GDACZ

Další ročník Czech & Slovak Games Week se kvapem blíží, aby oslavil státní svátek 17. listopadu, tedy Den boje za svobodu a demokracii. Akce Czech & Slovak Games Week na Steamu startuje v pondělí 14. listopadu od 19.00 a potrvá celý týden až do 21. listopadu téhož času. Jako minulý rok tradičně nabídne slevy skrze Steam i GOG a přidá další digitální distribuční platformy, jako je AppStore a Nintendo eShop. Tato akce je zaměřena především na co největší zviditelnění českých i slovenských her celému světu. Z toho důvodu bude přímý přenos Czech & Slovak Direct Showcase 2022, 14. 11. 2022 od 19.00, v anglickém jazyce, přestože bude prezentovat CZ/SK scénu. Přípravy má v rukou Indian-tv.cz. Držíme palce, ať se vše zadaří.

Během přenosu se máme dočkat více než třiceti oznámení, informací ze zákulisí, několika nejnovějších gameplayů či prvních zmínek zcela nových titulů. Během celého týdne si samozřejmě budete moct pořídit své vysněné kousky za zvýhodněné ceny. Pokud už začínáte na Vánoce shánět dárky, rozhodně si příští týden nenechte ujít! Těšit se můžete kromě drobnějších nezávislých projektů také na ty větší. Dohromady jich má být kolem dvou stovek. Svou účast již přislíbili například Bulánci, kteří zahájením této akce vstoupí do předběžného přístupu. Mezi dalšími najdete kousky, jako je Afterglitch, Scarlet Deer Inn, American Truck Simulator, ARTIFICIAL, Mimpi, Cold Engines, HeistGeist, BZZT, MATCHO, Crave, Repeat a mnoho dalších. Uvidíme, zda i letos budou do programu zahrnuty různé konference, hlasování o nejlepší hry či další živé diskuze. Více najdete na oficiálních webových stránkách a online přenos můžete sledovat ZDE.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.