Cities Skylines II - Cover

Cities: Skylines II oznámeno, vyjde ještě letos

7. 3. 2023
Zdroj náhledu: Paradox Interactive

Cities: Skylines II bylo ohlášeno na Paradox Announcement Show a bylo rovnou oznámeno, že vyjde ještě letos. Toto pokračování navazuje na svého předchůdce z roku 2015 a přináší nové funkce, například plně realizovaný dopravní i ekonomický systém. Společnost Paradox neprozradila příliš mnoho dalších podrobností kromě prohlášení v tiskové zprávě, že hra nabízí „bohaté možnosti výstavby a přizpůsobení a pokročilé možnosti modifikace.“ Cities: Skylines II vyjde na PlayStation 5, Xbox Series X/S (včetně Game Passu) a PC.

Původní hra zaznamenala velký úspěch, prodalo se jí přes 12 milionů kopií a zaplnila mezeru po simulaci SimCity. Vývojářské studio Colossal Order ji podpořilo několika aktualizacemi a rozšířeními, včetně portu pro VR a nedávného remasteru pro aktuální generaci konzolí. Trailer toho sice příliš neprozrazuje, ale vzhledem k povedenosti prvního dílu snad můžeme čekat velké věci.

Zdroj: Gameinformer

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.