Cities Skylines II - Cover

Cities: Skylines II zná své datum vydání

13. 6. 2023
Zdroj náhledu: Paradox Interactive

Téměř osm let již uplynulo od vydání legendární budovatelské strategie Cities: Skylines, v níž je vaším úkolem vybudovat prosperující metropoli. Zatímco hra postupem času dostávala různé přídavky, které hraní ještě více ozvláštnily, mnoho fanoušků už rovněž čekalo na nějaké to pokračování. Čekání je konečně u konce a nedávno oznámený Cities: Skylines II konečně odhalil své datum vydání.

Budovat metropoli začneme v Cities: Skylines II již 24. října prostřednictvím PC, Playstation 5 a Xbox Series X/S. Nový díl se od svého předchůdce bude lišit v mnoha ohledech. Nabídne například propracovanější dopravní a ekonomický systém i mnoho změn při budování, které bude více odpovídat realitě. Samozřejmostí je také značně vylepšený vizuál, který se od prvního dílu dočkal zásadních změn.

Cities: Skylines II bude k dispozici 24. října letošního roku za cenu 49,99 euro, tedy v přepočtu za 1200 Kč. K dispozici nicméně bude i Ultimate Edition za 89,99 euro (2 150 Kč).

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.