Forza Motorsport - náhledovka

Nová Forza Motorsport obdržela datum vydání

12. 6. 2023
Zdroj náhledu: Microsoft

V rámci letošní konference Xbox Game Showcase bylo oficiálně odhaleno konkrétní datum vydání dalšího dílu závodní série Forza Motorsport. Kromě toho jsme se dočkali i nového traileru se záběry přímo ze hry.

Čekání je u konce! Nová Forza Motorsport vyjde již 10. října letošního roku na PC a Xbox Series X/S. Zároveň s odhalením data vydání dorazila i nová ukázka, v níž vidíme vozy značky Corvette nebo Chevrolet. Dostalo se také na konkrétní záběry přímo ze hry či ukázku tuningu. Forza Motorsport bude od svého vydání taktéž k dispozici i v předplatném Game Pass, a to jak pro Xbox, tak pro PC.

Jen připomeňme, že nový díl je svým způsobem revoluční. Měli bychom se dočkat například rozlišení 4K, 60 snímků za vteřinu a rovněž několika vychytávek, jako je plně dynamická změna denní doby či počasí nebo sledování paprsků na trati v reálném čase. Kromě toho se můžeme těšit na více než 500 vozů s cca 800 možnostmi vylepšení a velkou revolucí projde i samotný fyzikální a jízdní model. Samozřejmostí je pak kariérní režim pro jednoho hráče nebo online závodění.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.