Dead by Daylight úvod

Co vše by mohlo přinést šesté výročí hry Dead By Daylight?

6. 4. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

I když se to možná nezdá, za tři měsíce to už bude šest let od vydání populární hororové hry Dead by Daylight. Od různých zdrojů unikly nějaké informace, které nám přibližují, jak by oslava šestého výročí mohla vypadat. Nicméně dokud nevyjde oficiální oznámení od vývojářů, jakékoliv uniklé informace se mohou změnit. 

Pojďme to vzít všechno popořádku. Oslava výročí hry Dead by Daylight by prý měla započít někdy v červnu a s sebou by měla přinést nové mapy, postavy a komunitní výzvy. Podle uniklých informací do hry přijdou rovnou dvě nové mapy a také dvě nové postavy – jeden vrah a jeden přeživší. Nový přeživší se nejspíše bude jmenovat Haddie Kaur a jeho schopnost bude oslepit na určitý čas vraha. O novém zabijákovi zatím žádné informace neunikly.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.