Coromon – logiáš

Coromon přichází na Nintendo Switch

25. 7. 2022
Zdroj náhledu: TRAGsoft

Coromon je nový titul pro fanoušky žánru RPG s lovem příšer od nezávislého vývojářského studia TRAGsoft. Coromon, hra velmi podobná původním Pokémonům, je nyní k dispozici pro Nintendo Switch.Po vydání dema a traileru se hra koncem března letošního roku objevila ve službě Steam. Coromon se vyhýbá estetice moderních pokémoních titulů a místo toho se vrací k jejich starším verzím pro Game Boy s pixelovou grafikou, stylem menu a retro uživatelským rozhraním.

Zdroj: TRAGsoft

Vývojáři měli v úmyslu vydat hru současně pro Nintendo Switch, nicméně vydání nakonec odložili. Důvodem byly problémy s dostupností online funkcí a multiplayeru pro více platforem a snaha zajistit vydání kvalitního titulu. Podle všeho se zdá, že přestože odstraňování problémů nějakou dobu trvalo, společnost TRAGsoft byla nakonec s výsledky spokojená a domnívá se, že titul je pro Switch dokonale připraven.

Coromon je nyní k dispozici pro iOS, Android, PC a Switch.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.