Phantom Liberty – new logiáš

CP2077: Phantom Liberty získá nový trailer

18. 8. 2023
Zdroj náhledu: CD PROJEKT RED

Fanoušci Cyberpunku 2077, zpozorněte: bylo ohlášeno vydání nového traileru na Gamescomu 2023 pro Phantom Liberty. Přestože informací ohledně chystaného rozšíření není mnoho, je tu několik detailů, které si rychle projdeme. DLC se bude odehrávat v Dogtownu, nové části Night City, přičemž hlavní hrdina bude usilovat o záchranu prezidenta Nuse. Podle informací dostupných zpráv se zdá, že rozšíření bude zaměřeno na opravu a vylepšení systému kybernetických implantátů. Kromě známého Johnnyho Silverhanda, jehož ztvárnil Keanu Reeves, si Solomona Reeda zahraje Idris Elba a Sasha Grey bude moderovat novou rozhlasovou relaci.

Cyberpunk 2077 je akční RPG videohra z roku 2020 vytvořená společností CD Projekt Red. Dějištěm hry je Night City, dystopické město žijící v roce 2077 naplněné kyberneticky upravenými jedinci, korupcí a vraždami. Hráč se ujímá role V, kyberneticky upraveného žoldáka, který se usilovně snaží žít v nebezpečném světě plném intrik a děsivých protivníků. Nechybí ani možnost přizpůsobit si postavu a herní styl.

Navzdory očekáváním fanoušků se po vydání Cyberpunku 2077 objevila řada technických chyb a nedostatků, zejména na konzolích starší generace. To vyvolalo značnou kritiku a negativní ohlasy hráčů i recenzentů. Někteří vedoucí pracovníci CD Projekt Red však argumentovali, že vydání nebylo zdaleka tak hrozné, jak se zdálo, a že se studio snaží nedostatky napravit a hru vylepšit.

Phantom Liberty by mohl být dalším krokem při odstraňování problémů a vylepšování projektu. Rozšíření se zaměřuje na nejpalčivější problémy hry, jako je vymáhání práva, NPC, stromy dovedností a kybernetika. Navzdory konkurenci jiných značek si je CD Projekt Red svým konceptem pro Phantom Liberty jistý.

Přídavek Phantom Liberty pro Cyberpunk 2077 nabídne nové herní aspekty a odehraje se v nové oblasti Night City. Konkrétní opravy a vylepšení, na které se rozšíření zaměří, zatím nejsou známé. Na jednu stranu se fanoušci mohou 22. srpna těšit na nový herní trailer. Uvidíme, zda bude rozšíření Phantom Liberty účinně pomáhat společnosti CD Projekt Red při odstraňování problémů a vylepšování Cyberpunku 2077, či nikoliv. Příznivci mají alespoň na druhou stranu důvod být optimističtí a těšit se na další funkce a možnosti, jež rozšíření nabídne.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.