Cult of the Lamb – Massive Monster Games

Cult of the Lamb spojí síly s Don't Starve

18. 8. 2023
Zdroj náhledu: Massive Monster Games

Fanoušky oblíbený titul Cult of the Lamb opět něco chystá. Vývojáři z Massive Monster Games se vytasili s překvapením. Zveřejnili krátký animovaný teaser odhalující velký crossover s Don't Starve. Do světa, jemuž vládce Rudá koruna usazená na hlavě jehňátka, se otevře portál, z nějž vykukuje silueta podobající se Webberovi. Než se však dozvíme víc, video končí s odkazem na 21. srpna 2023, kdy by se vše mělo odtajnit. Početná komunita už začala spekulovat, co by tato spolupráce mohla přinést. Je nadmíru jasné, že oba tituly čeká nový obsah. U Cult of the Lamb by se mohlo jednat o nové následovníky inspirované vzhledem postav z Don't Starve. V opačném případě by se jehňátko mohlo připojit k partičce přeživších jako potenciální spojenec, nebo naopak jako nepřítel.

Dubnová aktualizace s názvem Relics of the Old Faith do Cult of the Lamb přidala hromadu dodatečného obsahu nejen kosmetického charakteru. Hráči byli vystaveni novým výzvám za lákavé odměny a měli možnost zužitkovat své nabyté síly proti úctyhodným protivníkům. Bohužel jsme se letos v létě měli dočkat druhého obsahového rozšíření zaměřeného na správu kultu a příběhové prvky. To však bylo odsunuto na konec tohoto roku. Není jasné, jak moc obsáhlá bude spolupráce s Don't Starve, ale už nyní se můžeme těšit na pondělní odhalení.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.