Cyberpunk 2077 Phantom Liberty – Idris Elba

Rozšíření k Cyberpunku nabídne i žoldáka s tváří Idrise Elby

10. 12. 2022
Zdroj náhledu: youtube.com/@thegameawards

Nový trailer na chystané rozšíření hry Cyberpunk 2077 sice začíná hlasem Keanu Reevese aka Johnnyho Silverhanda, ale překvapivě v něm vystupuje nově odhalená postava. Solomon Reed bude hlavním hráčem v novém rozšíření a nehraje ho nikdo jiný než Idris Elba.

Z traileru je patrných jen velmi málo konkrétních detailů, ale duch i vizuální stylizace Cyberpunku 2077 zůstávají jasnými. Víme, že Phantom Liberty bude vystavěno jako špionážní thriller odehrávající se v nové čtvrti Night City a že V nějakým způsobem spolupracuje s vládou Nových spojených států amerických, pravděpodobně i po boku nově odhaleného Solomona Reeda.Cyberpunk 2077: Phantom Liberty vyjde v roce 2023 na PS5, Xbox Series X/S a PC.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.