Crash Bandicoot On the Run!

Crash Bandicoot na mobily bude vypnut už v půlce února

21. 12. 2022
Zdroj náhledu: IGDB

Mobilní hra Crash Bandicoot: On the Run! je nekonečnou běhačkou, kterých existují snad tisíce. Poměrně úspěšná hra, která má i nyní na svém kontě skoro milion recenzí a stále u ní svítí hodnocení 4,5/5 (což je sakra hodně), ale už také dochází svému konci. Její autoři oznámili, že podpora skončí přesně 16. února 2023.

Znamená to, že se vypnou všechny dostupné servery, a ať se budete snažit jakkoliv, hra se už nespustí. Už nyní v ní nemůžete nakupovat. Crash Bandicoot: On the Run! skončí jak na Google Play, tak na App Store. Rozlučte se s mobilním bandikutem, dejte si jeden ze svých posledních běhů a napište si do deníčku, kolik hodin jste s ním strávili.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.