battlefield 4

Criterion Games chtějí znovu nastartovat Battlefield i Need for Speed

21. 9. 2023
 

Víte že jednou z nejhodnotnějších značek Electronic Arts je Battlefield? I přesto, že poslední díl sklidil hromadu kritiky? Na značku nyní dohlíží Vince Zampella a ten na oficiálních stránkách oznámil, že studio Criterion Games společně s kolegy Ridgeline, DICE a Ripple Effect nyní bude pracovat na tom, aby mohla přijít nová éra této série. Není to ale tak překvapivé, jak se může zdát.

V Criterion Games poskytovali podporu během celého vývoje Battlefield 1, Battlefield 5 i Battlefield Hardline. Znají tak přesně technologii a celý proces, jakým se hra vytváříte. A jelikož svět není jen o Battlefieldu, je zde i zpráva od Zampelly ohledně série Need for Speed: „Možná nevíte, že mám vášeň pro auta, takže je pro mě Criterion perfektní příležitostí pro průzkum dalšího herního žánru, který miluju.“ Bude to znamenat skutečně pokus o oživení závodní série? Přece jen, ještě nic snad nepřekonalo Most Wanted a Carbony.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.