Crysis Remaster – logo

Crysis Remastered už příští měsíc ve službě Steam

27. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Všichni PCčkáři mohou znovu zažít to nejlepší dobrodružství ze série Crysis.

Crysis Remastered pojednává o prosté záchranné misi, která přeroste do válečného konfliktu, jakmile se mimozemští vetřelci objeví na ostrově Lingshan. Převezmete zde roli super vojáka Nomáda, jenž je vybaven slavným nanooblekem disponujícím čtyřmi schopnostmi: rychlost, síla, brnění a maskování.

Zdroj: igdb.com

Crysis Remastered pro PC je vybavena ray tracingem, globálním osvětlením a vysoce kvalitními texturami. Díky těmto prvkům mají hráči „záruku“, že si Crysis budou moci maximálně vychutnat. Pokud to ovšem neproběhne stejně jako ve variantě Epic. Tam zlehka stisknete klávesu vpřed a Nomád v mžiku přeběhne na opačný konec ostrova.

Steffen Halbig, vedoucí projektu, podotýká: „Věříme, že si všichni budou remasterovanou verzi ve službě Steam užívat.“ „Jsme nadšeni, že příští měsíc zpřístupníme Crysis Remastered všem hráčům na PC. Verze pro PC má fantastickou grafiku a ray tracing.“

Zdroj: igdb.com

Abych pravdu řekl, jsem na to velmi zvědavý, neboť Crysis je jednou ze sérií, které patří k mým nejoblíbenějším. Alespoň pro mě byl nejlepší první díl, ve kterém je možné provádět spoustu různorodých činností, díky čemuž je hra fantastická. O to více jsem byl potom otráven vydáním Epic verze, která byla nehratelná. Popravdě netuším, jak to dnes celé funguje, poněvadž jsem to od té doby odmítl hrát, a nyní jen tiše doufám, že nepokazí i verzi pro Steam.

Hru Crysis si nyní můžete přidat do seznamu přání ve službě Steam.

Pro více informací sledujte oficiální stránky hry Crysis.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.