Crysis Remastered už příští měsíc ve službě Steam

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Všichni PCčkáři mohou znovu zažít to nejlepší dobrodružství ze série Crysis.

Crysis Remastered pojednává o prosté záchranné misi, která přeroste do válečného konfliktu, jakmile se mimozemští vetřelci objeví na ostrově Lingshan. Převezmete zde roli super vojáka Nomáda, jenž je vybaven slavným nanooblekem disponujícím čtyřmi schopnostmi: rychlost, síla, brnění a maskování.

Crysis Remaster – nové dveře

Zdroj: igdb.com

Crysis Remastered pro PC je vybavena ray tracingem, globálním osvětlením a vysoce kvalitními texturami. Díky těmto prvkům mají hráči „záruku“, že si Crysis budou moci maximálně vychutnat. Pokud to ovšem neproběhne stejně jako ve variantě Epic. Tam zlehka stisknete klávesu vpřed a Nomád v mžiku přeběhne na opačný konec ostrova.

Steffen Halbig, vedoucí projektu, podotýká: „Věříme, že si všichni budou remasterovanou verzi ve službě Steam užívat.“ „Jsme nadšeni, že příští měsíc zpřístupníme Crysis Remastered všem hráčům na PC. Verze pro PC má fantastickou grafiku a ray tracing.“

Zdroj: igdb.com

Abych pravdu řekl, jsem na to velmi zvědavý, neboť Crysis je jednou ze sérií, které patří k mým nejoblíbenějším. Alespoň pro mě byl nejlepší první díl, ve kterém je možné provádět spoustu různorodých činností, díky čemuž je hra fantastická. O to více jsem byl potom otráven vydáním Epic verze, která byla nehratelná. Popravdě netuším, jak to dnes celé funguje, poněvadž jsem to od té doby odmítl hrát, a nyní jen tiše doufám, že nepokazí i verzi pro Steam.

Hru Crysis si nyní můžete přidat do seznamu přání ve službě Steam.

Pro více informací sledujte oficiální stránky hry Crysis.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn