TMNT intro

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge se připomíná

15. 2. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Minulý rok jsme vás informovali o připravovaném titulu Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge (zkráceně TMNT: Shredder’s Revenge). Jedná se o očekávanou akční mlátičku v retro stylu, která je inspirována klasickými arkádovými tituly od společnosti Konami a podobnými hrami na NES. Zasazení hry, jak již název napovídá, je do světa animovaného seriálu a komiksu u nás známého pod názvem Želvy ninja.

Nyní vývojářské studio Tribute Games a vydavatel Dotemu vydali další trailer, který připomíná blížící se datum vydání, i když zatím bez přesného termínu. Tribute Games a vydavatel Dotemu mají na svém kontě například hru Streets of Rage 4.

V Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge bude také mistr Tříska

Jak je již z traileru jasně patrné, krom čtveřice želvích ninjů budete moci hrát také za April O'Neilovou a mistra Třísku. 

Probijte si cestu nádherným pixel artovým prostředím a pobijte tuny pekelných nepřátel se svými oblíbenými želvami, z nichž každá má své vlastní schopnosti a pohyby – díky tomu je každý průchod hrou jedinečný!

Přesné datum vydání hry však stále není známé, a tak nezbývá než bedlivě vyhlížet jeho termín a hru samotnou.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.