League of Legends – Bel'veth

Čtvrtfinále Worlds 2021 je zpět!

22. 10. 2021
Zdroj náhledu: lolesport.com

Rok s rokem se opět sešel a Worlds 2021 je opět tady! Nejvyšší soutěž ze světa League of Legends již má za sebou skupinovou fázi, v níž jsme přišli o dva ze tří evropských zástupců. Dnes ve 14:00 odstartoval čtvrtfinále zápas legendárního korejského týmu SKT T1 proti svým krajanům Hanwha life esports.

Následující tři dny se můžeme těšit na další zápasy, ze kterých postupují čtyři týmy z osmi. V sobotu 23. 10. se můžeme těšit na dva čínské celky, které se budou prát o místo – jedná se o tým Royal Never Give Up proti týmu Edward Gaming.

Další den v neděli 24. 10. přichází pro nás Čechy nejzajímavější zápas, z týmů nastoupí totiž loňští obhájci titulu DAMWON Gaming proti jedinému evropskému želízku v ohni – týmu MAD Lions. Tento tým má mimo jiné dva české zástupce v podobě midaře Marka „Humanoida“ Brázdy a marksmana Matyáše „Carzzyho“ Orsága. V pondělí zakončí čtvrtfinále souboj mezi korejským týmem Gen.G Esports a americkým Cloud 9. Novinky z esportu na jednom místě.

Zdroj: lolesports.com

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.