Čtvrtý díl závodní série Forza Horizon dorazí na platformu Steam

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Pokud nejste zrovna fanoušci Microsoft Store a chtěli byste si zahrát sérii Forza Horizon, budete mít tu možnost už 9. března na platformě Steam.

Po Sea of Thieves a Halo: The Master Shief Collection zde máme další Microsoftu hru, která navštíví nejoblíbenější herní obchod, a to konkrétně Forza Horizon 4 od vývojářského studia Playground Games. Titul vyšel 28. září 2018 exkluzivně pro Xbox One a PC. Počítačová verze byla dostupná pouze skrze Microsoft Store.

Steam verze bude podporovat cross-play, což umožní hraní mezi platformami PC, Xbox One. Ve stejný den vyjdou i expanze Fortune Island a LEGO Speed Champions. Později se dočkáme i balíčku automobilů Hot Wheels. Hra se dočkala také několika zajímavých aktualizací, zmínit můžeme například režim The Eliminator, který se inspiruje oblíbeným Battle Royal žánrem.

Jak už bylo řečeno, Forza Horizon 4 bude na platformě Steam k dostání od 9. března, do seznamu přaní si ji nicméně můžete přidat už teď. Na výběr bude mezi základní, deluxe a ultimate edicí.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn