Cult of the Lamb – Don't Starve Together

Cult of the Lamb odhaluje detaily spolupráce s Don't Starve

22. 8. 2023
Zdroj náhledu: Massive Monster Games

Co vývojáři z Massive Monster i Klei Entertainment před pár dny předznamenávali, konečně odtajnili ve spolupráci Cult of the Lamb s Don't Starve. Crossover má oslavovat desáté výročí Wilsona i jeho přátel a první narozeniny malého jehňátka. Nejnovější aktualizace do obou her kromě klasických oprav přinese také zajímavé novinky.

V Cult of the Lamb se objeví strašidelný pavouk Webber jako jeden z vašich následovníků, připraven poslušně splnit každý příkaz Rudé koruny. Abyste jej odemkli, budete se muset vydat do pavouky obývaného levelu. Kromě něj si svůj kult můžete vyzdobit rozličnými dekoracemi, mezi nimiž najdete předměty a stroje ze hry Don't Starve, jako je figurka Deerclopse, prasečí hlavy na kůlech, trsy trávy a mnoho dalšího. To ovšem stále není všechno (cítím se jako při sledování teleshoppingu). Do hry přichází nový nemilosrdný režim s názvem Penitence Mode, který přináší mechaniku přežití inspirovanou hrou Don't Starve. Jednoduše se starejte o potřeby jehňátka, jako je jídlo a odpočinek, a vyhněte se tak strašlivé smrti. Pokud si nedáte pozor, objeví se záhadný časovač a bude vám udělovat poškození, dokud nezahynete… natrvalo. To nejlepší nakonec, potěšte své uši novými skladbami.

Don't Starve nabízí odměny za přihlášení v podobě skinů inspirovaných kultem jehňátka. Jedná se o předměty beránek, beránkova čepel, standardní truhla a beránkova odměna. Zároveň s tím až do 7. září můžete na Twitch.tv získat záhonek s kaméliemi.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.