Cyberpunk 2077 - Cover

Cyberpunk 2077 oznámil hranou adaptaci

6. 10. 2023
Zdroj náhledu: CD PROJEKT RED

Historie ambiciózního projektu jménem Cyberpunk 2077 od známého polského studia CD Projekt Red je protkána hned několika vzestupy. Titul se odrazil ze dna a dnes baví fanoušky po celém světě… a že jich není zrovna málo. Mnoho hráčů se ke hře v posledních dnech vrátilo z jednoho prostého důvodu, a tím je vydání DLC Phantom Liberty (recenze níže). Podobnou situaci jsme zaznamenali při odvysílání animovaného seriálu Cyberpunk: Edgerunners, který byl na Netflixu velice kladně přijat. Pomineme-li oznámené pokračování Cyberpunku 2077 s označením Orion, toto univerzum se chystá rozrůst o další zářez na poli filmového plátna.

Studio CD Projekt Red oznámilo partnerství s produkční společností Anonymous Content, s níž navázalo spolupráci na hrané adaptaci zbrusu nového příběhu ze světa Cyberpunku 2077. Bohužel stále nevíme, zda půjde o celovečerní film, nebo seriál. Podle prozatím dostupných informací se fanoušci přiklání k seriálu, vzhledem k tomu, že na projektu se budou podílet některá známá jména, jež za sebou mají práce například na Game of Thrones. Na oficiální odhalení a další podrobnosti si však budeme muset ještě počkat, protože projekt je stále v rané fázi produkce a hledá scenáristu, který by nový příběh odvyprávěl. Od toho se až bude odvíjet obsazování rolí a další práce.

Více naleznete zde.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.