Cyberpunk Edgerunners

Cyberpunk: Edgerunners nebude mít druhou sérii

25. 10. 2022
Zdroj náhledu: Netflix

Jako každý rok vydá Netflix stovky seriálů a pouze pár z nich za něco skutečně stojí. Jedním z těch povedených je Cyberpunk: Edgerunners. Ten je snad příběhově i lepší než celá hra, to ale nechám na každém fanouškovi tohoto univerza. Seriál si každopádně našel svoje fanoušky a to samozřejmě prospělo i celé hře, ke které se nyní vrátilo neuvěřitelné množství hráčů. Přesto se nedočkáme druhé řady, což potvrdil i manažer CD Projekt Red pro Japonsko, Satoru Honma. Z anglického článku VGC: „Cyberpunk: Edgerunners byl plánován jako samostatné dílo, není to tak, že bychom někde v pozadí pracovali na druhé sezóně. I kdybychom v budoucnu dělali další anime, nevím, jestli by to byla druhá série, nebo něco úplně jiného.“

Neznamená to, že by se polští vývojáři měli vzdát možnosti přijít s další propagací nyní velice úspěšné značky, ke které by mělo v nejbližší době přibýt i větší rozšíření. Jedno je ale skoro jisté, pokud se dočkáme další série, tak už s jinými postavami. Přečtěte si také naše recenze filmů a seriálů.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.