Call of Duty Warzone náhled

Další vlna banů v Call of Duty: Warzone

12. 8. 2021
Zdroj náhledu: IGDB.com

Vývojářské studio Raven Software oznámilo, že spustilo další vlnu banů a zabanovalo dalších 50 000 cheaterů ve hře Call of Duty: Warzone. Vývojáři o vlně banů informovali na svém twitteru 11. srpna. Herní komunitě to ale radost neudělalo a nepovažují to za dlouhodobé řešení. Warzone se s cheatery vypořádává již dlouhou dobu. Dokonce se odhaduje, že máte šanci potkat cheatera až v 50 procentech her. To znamená, že v každé druhé hře téměř nemáte šanci na výhru, jelikož hráč nebo hráči proti vám podvádí.

Hráči Call of Duty tedy nejsou nijak spokojeni s touto vlnou banů a dožadují se jiného a lepšího řešení. Například by se hodil pořádný a dobře fungující anti-cheat software. Vlna se stejným číslem banů již byla učiněna v červnu, hře to však nijak nepomohlo a hráčům také ne. Vývojáři od vydání Call of Duty: Warzone zabanovali již 650 000 cheaterů. Pod příspěvkem na Twitteru se také ozvala streamerka FaZe Clanu Kalei Renay, která napsala: „Nemůžu se dočkat, až si všichni založí nový účet! Děkuji, že pracujete tvrdě!“ Herní komunita s jejími slovy souhlasí.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.