Další vlna banů v Call of Duty: Warzone

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Vývojářské studio Raven Software oznámilo, že spustilo další vlnu banů a zabanovalo dalších 50 000 cheaterů ve hře Call of Duty: Warzone. Vývojáři o vlně banů informovali na svém twitteru 11. srpna. Herní komunitě to ale radost neudělalo a nepovažují to za dlouhodobé řešení. Warzone se s cheatery vypořádává již dlouhou dobu. Dokonce se odhaduje, že máte šanci potkat cheatera až v 50 procentech her. To znamená, že v každé druhé hře téměř nemáte šanci na výhru, jelikož hráč nebo hráči proti vám podvádí.
Hráči Call of Duty tedy nejsou nijak spokojeni s touto vlnou banů a dožadují se jiného a lepšího řešení. Například by se hodil pořádný a dobře fungující anti-cheat software. Vlna se stejným číslem banů již byla učiněna v červnu, hře to však nijak nepomohlo a hráčům také ne. Vývojáři od vydání Call of Duty: Warzone zabanovali již 650 000 cheaterů.
Pod příspěvkem na Twitteru se také ozvala streamerka FaZe Clanu Kalei Renay, která napsala: „Nemůžu se dočkat, až si všichni založí nový účet! Děkuji, že pracujete tvrdě!“ Herní komunita s jejími slovy souhlasí.

Zdroj: WIN.gg

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn