Call of Duty Warzone náhled

Další vlna banů v Call of Duty: Warzone

12. 8. 2021
Zdroj náhledu: IGDB.com

Vývojářské studio Raven Software oznámilo, že spustilo další vlnu banů a zabanovalo dalších 50 000 cheaterů ve hře Call of Duty: Warzone. Vývojáři o vlně banů informovali na svém twitteru 11. srpna. Herní komunitě to ale radost neudělalo a nepovažují to za dlouhodobé řešení. Warzone se s cheatery vypořádává již dlouhou dobu. Dokonce se odhaduje, že máte šanci potkat cheatera až v 50 procentech her. To znamená, že v každé druhé hře téměř nemáte šanci na výhru, jelikož hráč nebo hráči proti vám podvádí.

Hráči Call of Duty tedy nejsou nijak spokojeni s touto vlnou banů a dožadují se jiného a lepšího řešení. Například by se hodil pořádný a dobře fungující anti-cheat software. Vlna se stejným číslem banů již byla učiněna v červnu, hře to však nijak nepomohlo a hráčům také ne. Vývojáři od vydání Call of Duty: Warzone zabanovali již 650 000 cheaterů. Pod příspěvkem na Twitteru se také ozvala streamerka FaZe Clanu Kalei Renay, která napsala: „Nemůžu se dočkat, až si všichni založí nový účet! Děkuji, že pracujete tvrdě!“ Herní komunita s jejími slovy souhlasí.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství jsem sledovala staršího bratra, jak hraje hry, a nakonec se to stalo i mojí vášní. V současné době téměř každý den ztrácím své nervy u hry Counter Strike. Tato herní série mi dělá společnost již přes deset let, řekněme, že to je moje závislost. Mým oblíbeným žánrem hned po střílečkách, je survival, přičemž moji srdcovou záležitostí je hra The Long Dark. Svojí povahou jsem něco mezi introvertem a extrovertem, ráda trávím čas s přáteli či rodinou, ale stejně tak miluji klidný večer s hrami či dobrým seriálem.