Souldiers mají konkrétní datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: RetroForgeGames
Souldiers je slibná Metroidvania v pohodovém retro kabátku, v níž jste coby řadový voják uvězněni ve fantaskním světě, z něhož musíte neprodleně ven, protože v tom skutečném zuří válka. Na své vysvobození si však nepřijdete jenom tak, budete si jej muset poctivě vybojovat.
Prostřednictvím festivalu Next Fest jsem si měl možnost demoverzi Souldiers vyzkoušet a musím říct, že mé nadšení nezůstalo jenom u upoutávek. O to větší úsměv na tváři mi vykouzlilo oficiální ohlášení data vydání, které je pro všechny platformy – PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox Series X/S, Xbox One a Switch – stanoveno na 19. května.

Ještě si nějaký ten týden budeme muset počkat, aby to čekání však stálo za to, vývojáři spolu s oznámením zveřejnili i nové video, které vám třeba pomůže při rozhodování, zdali hru koupit, či nikoliv.

/* následující blok vložte do stránky kamkoli za připojení výdejového a měřicího */ /* skriptu a definici reklamních zón (elementy pro reklamu musí v okamžiku volání */ /* metody getAds() ve zdrojovém kódu stránky fyzicky existovat) */ /* metoda getAds() zajišťuje získání reklamy z reklamního systému a její vykreslení */ /* do stránky; parametry jednotlivých zón jsou definované v níže uvedeném poli, */ /* které je argumentem této metody */ sssp.getAds([ { "zoneId": 256981, /* unikátní identifikátor reklamní zóny */ "id": "ssp-zone-256981", /* ID elementu, do kterého se vypisuje reklama */ "width": 970, /* maximální šířka reklamy v zóně */ "height": 210 /* maximální výška reklamy v zóně */ } ]);
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn