Souldiers – souboj

Souldiers mají konkrétní datum vydání

26. 3. 2022
Zdroj náhledu: RetroForgeGames

Souldiers je slibná Metroidvania v pohodovém retro kabátku, v níž jste coby řadový voják uvězněni ve fantaskním světě, z něhož musíte neprodleně ven, protože v tom skutečném zuří válka. Na své vysvobození si však nepřijdete jenom tak, budete si jej muset poctivě vybojovat.

Prostřednictvím festivalu Next Fest jsem si měl možnost demoverzi Souldiers vyzkoušet a musím říct, že mé nadšení nezůstalo jenom u upoutávek. O to větší úsměv na tváři mi vykouzlilo oficiální ohlášení data vydání, které je pro všechny platformy – PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox Series X/S, Xbox One a Switch – stanoveno na 19. května.

Ještě si nějaký ten týden budeme muset počkat, aby to čekání však stálo za to, vývojáři spolu s oznámením zveřejnili i nové video, které vám třeba pomůže při rozhodování, zdali hru koupit, či nikoliv.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.