Dead by Daylight úvod

Dead by Daylight únikly plány na nové kapitoly

5. 11. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Unikly plány vývojářů ze hry Dead by Daylight na další dvě kapitoly (chapters), které nám odhalují crossover s filmovou franšízou The Conjuring (V zajetí démonů).

Jednou z nejatraktivnějších věcí na hře Dead by Daylight od společnosti Behavior Interactive je možnost hrát za oblíbenou postavu z hororových filmů, ať už se jedná o Michaela Myerse, Freddyho Kruegera či Hellraisera. Nyní se zdá, po úniku informací online, že další crossover bude z filmové série The Conjuring.

Nejnovější uniklé informace se šíří po síti rychlostí větru. Tvrdí, že nadcházející kapitoly 22 a 23 se zakládají na filmové franšíze The Conjuring. Kapitola 22 má prý dokonce nést název Crow´s Nest. Filmy z The Conjuring patří mezi oblíbené filmové série. Zakládají se na beletrizovaných verzích Eda a Lorraine Warrenových, nechvalně známých vyšetřovatelů nadpřirozených jevů. Filmy obsahují řadu pozoruhodných postav, které by mohly být jak zajímavými přeživšími, tak i vrahy (killery).

dead by daylight the conjuring

Zdroj: theconjuringmovie.net

V době tohoto článku nejsou bohužel známy žádné další podrobnosti o tom, co by mělo nadcházející DLC obnášet. Zdá se však nepravděpodobné, že vrahem by mohl být maskot franšízy, panenka Annabelle. Zajímavější volbou pro hru by mohl být spíše The Nun nebo The Crooked Man.

Nutno zdůraznit, že tento únik není přímo prokázán, fanoušci by jej tak měli brát s rezervou. Nebylo by však vůbec překvapivé, kdyby se tyto úniky ukázaly jako pravdivé, protože samotná společnost Behavior Interactive nějaké úniky přiznala. The Conjuring je navíc jednou z nejoblíbenějších hororových franšíz všech dob a má spoustu obsahu, který by se dal dobře přenést do Dead by Daylight.

Dead by Daylight zatím prošlo řadou hororových franšíz, Hellraiser je nejnovějším příkladem. Dead by Daylight má také crossovery s Vřískotem, Noční můrou v Elm Street, a dokonce i hitem série Netflixu, Stranger Things. Stále však existují některé ikony hororových filmů, které se Dead by Daylight zatím vyhnuly. Jedním z nejznámějších příkladů je Jason Voorhees z Pátku třináctého.

Zdroj: igdb.com

Dead by Daylight je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Stadia, Switch, Xbox One a Xbox Series X.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.